czwartek, 11 lipca 2013

Hip hip hurrra!!!

W końcu mogę wszem i wobec ogłosić, że udało mi się osiągnąć mój główny cel odchudzania. W momencie, kiedy rozpoczynałam dietę odchudzającą z ForeverSlim, i postanowiłam w zasadzie przewartościować całe moje życie, założyłam sobie, że uda mi się zgubić 15 kg. Był to nadmiar kilogramów, które pozostały w strategicznych częściach mojego ciała po urodzeniu dziecka i długotrwałym karmieniu. Nie wyznaczałam sobie, jak długo zajmie mi zrzucenie tej wagi, ale jestem zadowolona, że stało się to tak szybko!

Trudno mi opisać słowami, jak bardzo sama z siebie jestem dumna, choć muszę powiedzieć, że tylko chwilami miewałam dni zniechęcenia i chciałam pozostawić moje ciało samemu sobie. Na szczęście, kolejne kilogramy ubywające z wagi utwierdziły mnie w przekonaniu, że warto jest podjąć wysiłek odchudzania się. Żadne z poprzednio stosowanych diet nie pozwoliły mi na tak spektakularną skądinąd utratę wagi. Te 15 kg mniej jest dla mnie podstawą do tego, aby wierzyć, że wszystko, co tylko sobie postanowię, uda mi się. Tak będzie i już i nikt ani nic nie jest w stanie tego zepsuć. Być może na kolejne sukcesy przyjdzie mi poczekać nieco dłużej, niż na odchudzenie się do takiego etapu, na jakim jestem teraz, ale cierpliwość stała się już moją cechą charakterystyczną, choć chyba nigdy nie zaliczałam się do osób nadmiernie cierpliwych.

Wiem jednak, że odchudzanie wymaga pracy nad sobą samym. Wymaga podjęcia postanowienia, że w ogóle chcę coś zrobić, przyznania się, że moja nadwaga rzeczywiście mi przeszkadza i chciałabym w końcu coś z nią zrobić. Suplementy diety, zdrowe jedzenie na co dzień i odrobina aktywności fizycznej - to moja sprawdzona recepta na odchudzanie.

Jestem żywym przykładem na to, że można się w ten sposób odchudzić i uzyskać pożądaną wagę!

4 komentarze:

 1. Ja dopiero dzisiaj kupiłam Foreverslim i zaczynam swoją przygodę pod nazwą odchudzanie.Mam nadzieję że się nie zawiodę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dwa tygodnie temu skończyłam brać Foreverslim do dnia dzisiejszego nie wrócił żaden kilogram.Jem normalnie to co jadłam wcześniej i waga nadal pokazuje moje wymarzone 58 kg.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja stosuje ja od tygodnia poczatkowo mialam wrazenie ze dzialaja naprawde fajne przez pierwsze dwa dni nie mialam apetytu pozniej apetyt wrocil , uwaznie czytalam wszystkie komentarze i z przykroscia stwierdzam ze te tabletki to jedna wielka sciema , lykam 2 tabletki rano i popoludniu i nic ,zadziwiajace jest to ze zamowilam je z usa a dostalam je z warszawy

  OdpowiedzUsuń
 4. No cóż dla Ciebie ściema ,ale jest masa osób którym te tabletki pomogły uzyskać wymarzoną wagę i sylwetkę.Dla mnie nic dziwnego bo dystrybutor tych tabletek jest z Warszawy to co miał Ci je wysłać z Paryża.

  OdpowiedzUsuń