czwartek, 18 kwietnia 2013

Drugi tydzień ciężkich zmagań

Witam wszystkich bardzo serdecznie i uprzejmie donoszę Wam, że znów schudłam. Tabletki ForeverSlim jak dotychczas nie wpłynęły negatywnie na moje samopoczucie, bynajmniej ja sama nic negatywnego nie odczuwam, a wręcz przeciwnie - tracę kilogramy i czuję się ze sobą coraz lepiej ;-)

Najważniejsza kwestia jest taka, że rzeczywiście udało mi się zrzucić od początku stosowania  ForeverSlim już całe 2,5 kg. Moje odchudzanie nabrało więc tempa i teraz rzeczywiście mam się już czym pochwalić. Nie wiem, czy to autosugestia, czy realne efekty odchudzania, ale moje spodnie zrobiły się luźniejsze. Mąż śmieje się ze mnie, że po prostu się rozciągnęły, ale mam szczerą nadzieję, że jest to tylko takie drażnienie się ze mną. Z resztą, co by on nie mówił, wchodząc na wagę widzę efekty odchudzania i sama mam znacznie lepsze samopoczucie niż jeszcze te 2 tygodnie temu, więc gwiżdżę na to, co mówią inni. Jeszcze zobaczą, że będę miała piękną figurę, taką jak przed ciążą . Jeśli jednak go nie osiągnę, nie załamię się. Najbardziej istotne jest to, że chudnę. Zobaczymy co będzie dalej.

Jak zapowiadałam, wraz z moją drugą połówką zapisaliśmy się na zajęcia taneczne. Salsa to na marginesie bardzo fajny, zmysłowy taniec. Mój mąż sceptycznie podchodził do całego pomysłu kursu tanecznego, ale teraz bardzo chętnie idzie na kolejne lekcje. Myślę, że ta przyjemna dla mnie forma aktywności fizycznej wspomoże wydatnie moje odchudzanie. Jak wychodzę z zajęć po 1,5 godzinnym powtarzaniu kroków tanecznych, jestem zlana potem, więc na pewno wychodzą mi one na zdrowie.

Trzymam również postanowienie dotyczące nie podjadania pomiędzy posiłkami, choć z tym niestety jest różnie. Postaram się jeszcze nad tym popracować, choć nic nie obiecuję - ani sobie, ani Wam. Wiem, że moja wola w tej materii nie jest zbyt silna.

Pozdrawiam!

1 komentarz:

  1. Nie pisałam nic wcześniej, ale... zaczęłam miesiąc przed tobą. W tym momencie straciłam już 6 kilogramów i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Metoda ta sama - tabletki foreverslim. Jeśli nie będziesz się objadać, to powinnaś stracić całą nadwagę ;-)

    OdpowiedzUsuń