czwartek, 4 kwietnia 2013

No to zaczynamy...

Witam wszystkich na moim blogu "Moja dieta odchudzająca". Właściwie nie będzie on traktował o diecie, ale o moich zmaganiach z nadprogramowymi kilogramami.

Mam na imię Ania i jestem 25-letnią mamą małej Zosi. Moja córcia ma już 1,5 roku i nastał najwyższy czas na to, aby zadbać o siebie i swoje ciało. W końcu chciałabym, aby mój mąż zaczął widzieć we mnie kogoś więcej niż mamę dla Zosi. Muszę więc podjąć wyzwanie i zacząć się odchudzać. W trakcie ciąży przytyłam bagatela 25 kg, a po porodzie pozostało mi jeszcze 15 kg do zrzucenia. Za nic nie mogą się one ode mnie odczepić, choć wcześniej byłam filigranową kobietką. Pomimo stosowania różnych diet odchudzających, owe 15 kg nadwagi wciąż nie daje mi spokoju.

Wciąż śledzę wszystkie nowinki związane z odchudzaniem się i zamierzam tym razem zastosować zupełnie inny sposób na odchudzanie się - tabletki ForeverSlim. Powiem szczerze - nie jestem pozytywnie nastawiona do takich metod, ale nie widzę innego wyboru. O produkcie tym wyczytałam na forach dla kobiet odchudzających się po ciąży. Koleżanki z sieci piszą, że ForeverSlim pozwolił im na zrzucenie zbędnych kilogramów po urodzeniu dziecka i na odzyskanie swojej dawnej figury. Teraz sprawdzę na sobie, czy te tabletki odchudzające rzeczywiście mają takie znakomite działanie - a Wy będziecie mieli test sprawdzający sens korzystania z tych tabletek.

Dietę odchudzającą z tabletkami ForeverSlim zaczynam od poniedziałku, także w weekend mogę jeszcze poszaleć z ulubioną pizzą i słodkościami.Później postaram się z nich zrezygnować.Tabletki mam już w szafie i czekają na wypróbowanie.

W przyszłym tygodniu wrzucę zdjęcie i sami przekonacie się jak wyglądam ;-)

Trzymajcie za mnie kciuki!


1 komentarz:

  1. Tak realnie, można przy nich na spokojnie wrócić do starej wagi, ale łącząc tabletki z dietą, jakąś aktywnością i dbając później o to co się je, ale generalnie schudnięcie przy metodzie nie jest trudne. Powodzenia ;-)

    OdpowiedzUsuń